Truhlářství Martin Pavlík
Znojmo č.ev. 6087
Znojmo 669 02

telefon:
+420602706344
e-mail:
truhlar.pavlik@seznam.cz

Vítejte na stránkách Truhlářství Pavlík!

Od roku 2008 jsem samostatně podnikající truhlář se sídlem ve Znojmě. Nejen za tuto dobu, ale i za dobu předchozího dlouholetého zaměstnání v oboru jsem nasbíral spousty truhlářských zkušeností pro kvalitní výrobu nábytku i ostatní práce se dřevem. Firma Truhlářství Pavlík je tedy relativně mladá, ale díky individuálnímu přístupu k zákazníkům a kvalitní poctivé práci má za sebou realizaci spousty zakázek po celé jižní Moravě a také v Rakousku.

Součástí každé zakázky je pečlivé projednání požadavků, přesné zaměření, cenová nabídka, doprava na místo určení a kompletní montáž. Samozřejmostí je vyjít zákazníkovi vstříc v každém jeho přání. Materiály, komponenty a doplňky proto dodávají jen prověření dodavatelé a vždy máte možnost volit z několika variant. K návrhu optimálních řešení je možné na přání sjednat také služby bytové architektky. Jsem zvyklý odvádět pečlivou práci a dokud není zákazník spokojen, nepovažuji zakázku za dokončenou.

Nezaměřujeme se na určitý styl ani množství, vyrobíme třeba jeden kus na zakázku podle nábytku, který máte doma a v obchodě už není k sehnání. Dodáváme kompletní interiéry, bytový a kancelářský nábytek, vybavíme vaši prodejnu, restauraci či hotel. Nábytek může být moderního i staršího stylu s bohatým výběrem materiálů od plošného laminovaného přes dýhovaný až po plně masivní a s kováním hodícím se k danému stylu. Všechny korpusy vyrábíme bez použití šroubů a lamino bývá olepené plastovou ABS hranou.

U firmy Truhlářství Pavlík Znojmo můžete objednat nábytek nejen do domu a bytu, ale i vybavení obchodu, kanceláře, ordinace, restaurace, hotelu, apod.

Zabýváme se také drobnými dřevostavbami, jako jsou zahradní pergoly, altány, ploty, zahradní nábytek. Dřevěné obklady a podlahy patří také do nabídky.

Ve fotogalerii můžete shlédnout ukázky realizací.

Truhlařina není sériová výroba - je o individuálním přístupu. Proto nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme.

STAŇTE SE NAŠIMI SPOKOJENÝMI ZÁKAZNÍKY